Turuncu Masa Örtüsü Expand

Turuncu Masa Örtüsü

New

Turuncu Masa Örtüsü

Süslü Collection, el emeği, kişiye özel olarak hazırlamış olduğu Turuncu, Süslü masa örtüsü, bu ürünümüzü 0212-5434220 telefonumuzdan bizi arayarak sipariş verebilirsiniz.

More details

b3a250fd54f5efcbfb7f20bccaf850dd.jpg

Turuncu Masa Örtüsü

Ev dekor, düğün, söz, nişan konseptlerinize göre kullanılabilecek, turuncu renkli masa örtüsü özel olarak el yapımıdır. Konseptinize uygun renk ve desenlerdeki diğer renkleriyle de sipariş edebilirsiniz. Masa Örtü fiyatları ve modelleri hakkında detaylı bilgiye 0212-5434220 telefonumuzdan ulaşarak masa örtüsü satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul'da oturmakta olan müşterilerimiz Bakırköy mağazamızdan ürünlerimizi(lohusalık, çeyizlik, söz, nişan, düğün, baby shower, süslemeler, vaftiz ürünleri, mevlüt) satın alabilir, dilerlerse kendilerine özel tasarımların siparişlerni verebilirler.

Bakırköy yakınında ki Yeşilköy, Yeşilköy, Yeşilyurt, Ataköy, Bahçelievler gibi yerleşim yerlerine ürünlerimizi aynı günde ulaştırabiliriz.

No customer reviews for the moment.

Write a review

Beyaz Süslü Masa Örtüsü

Beyaz Süslü Masa Örtüsü

Masa Örtüsünün, ranırlarının fiyatları ve modelleri hakkında detaylı bilgiye masa örtüleri sayfamızdan seçerek sipariş verme aşamısından iletişime geçebilirsiniz.